HAKKIMIZDA

2015 Ağustos ayında faaliyet başlayan Turizm Fabrikası; henüz yepyeni ve çiçeği burnunda bir isim olsa da kurucusu ve kadrosu ile çalışılan partnerlerin hepsi meslek hayatında 15 yılın üstünde deneyim sahibi, tecrübeli ve alanlarında en iyiyi hedefleyen bir ekibe sahiptir.


Misyonumuz

Bacasız sanayi olarak adlandırılan turizm sektörü tüm dünyada ülkelerin ekonomisine kattığı değerle azımsanamayacak öneme sahiptir. Biz de bu bilinçle gerek ülkemize gelen turistlerin devamlılığı, gerekse yurtdışına giden ülkemiz insanlarının rahatı ve memnuniyeti için 7/24 çalışarak en iyisini sunmayı hedef edindik.

Vizyonumuz

Dünyanın birçok noktasında iş, tatil, eğlence, keşif gibi çeşitli amaçlara yönelik seyahatleriniz için hizmetinizdeyiz.

Kurumsal Hizmetlerimiz

Kurumsal şirketlerin toplantı organizasyonları, bayi seyahatleri, çalışanlara yönelik iş ve motivasyon gezilerinde uzmanlaşmış olan ekibimiz ve yurtdışındaki iş ortaklarımızla birlikte 1 kişi veya 1000 kişi farketmeden aynı titizlikle ihtiyacı belirleyip, en uygun alternatifleri sunuyoruz.


Kişiye Özel Hizmetlerimiz

Bayram, sömestre, yılbaşı gibi tatil dönemleri dışında gruplara bağlı kalmadan kendi tatil programını yapmak isteyen bireysel misafirlerimiz için istedikleri tüm servisleri bütün olarak veya sadece otel, sadece rehberlik veya sadece araç hizmeti olarak da sunuyoruz.

Gezginlere Özel Hizmetlerimiz

Seyahat etmeyi bir hayat tarzı olarak benimsemiş ve gittiği ülkede alışveriş yapıp, gezilmesi gereken yerleri ziyaret etmek dışında bölgenin halkını daha yakından tanımak isteyen, oralıymış gibi yerel halkın içine karışarak “seyahat etmek yaşadığını hissetmektir” diyen tüm gezginlerin hizmetindeyiz.

Deluxe Alternatifler

Gerek misafirleriniz, gerek kendi seyahatleriniz için konforunuzdan ödün vermeden tüm destinasyonlarda en lüks konaklama imkanı ve VIP servisleri sizin beğeninize sunuyoruz.